Jeżeli przebywacie w Bukowinie Tatrzańskiej i chcielibyście skorzystać z atrakcji która daje dużą dawkę adrenaliny to polecamy firmy Snow Dream na Wierch Rusiński. Są to specjaliści którzy zaoferować Państwu mogą wiele zabawy na skuterach śnieżnych, zabrać mogą na magiczne kuligi, rekreację na nartach a do tego kapitalne góralskie biesiady a jest to niesamowita zabawa w wersji All Incusive. Bukowina Tatrzańska tanie noclegi Firma Snow Dream przygotuje imprezy rodzinne, eventy, zjazdy integracyjne dla firm. Ilość atrakcji jest zależna od wkładu do budżetu i oczekiwań zamawiających.
Noclegi Bukowina Tatrzańska to wieś podhalańska w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska. W latach 1975–1998 miejscowość należała do województwa nowosądeckiego. Według danych z 31 grudnia 2012 r. sołectwo Bukowina Tatrzańska miało 2976 stałych mieszkańców. Bukowiańskie Centrum Kultury czyli Dom Ludowy to wspaniałe miejsce, gdzie zaobserwować można podhalańską kulturę będąc tam. Przygotowywane są tu barwne przedstawienia, jeżeli ktoś chce nauczyć się tu powili zapominanych zawodów i tu dla przykładu malarstwa na szkle, snycerki, ceramiki i haftu. Warte uwagi są przeróżne występy. W internecie możemy sprawdzić, czy własnie w czasie, w którym przebywamy w górach nie są planowane przedstawienia zespołów regionalnych, występy lalkowe czy nawet sztuki teatralne. Wszystko to i wiele więcej w oparciu o tradycję regionalna. Bukowina Tatrzańska kwatery prywatne zapraszają. Oryginalne przebrania góralskie, tańce z ciupagami, mowa, regionalna muzyka polecamy to sprawdzić.
Z całą pewnością sercem życia duchowego Bukowiny Tatrzańskiej, a do tego ciekawe porównanie dawnych i obecnych stylów architektury sakralnej. Po sąsiedzku mieszczą się bowiem dwie na swój sposób niesamowite świątynie a jest to drewniano murowany zabytek z końca wieku XIX oraz kościół wybudowany w okresie 1974-82. Zapewne ciekawsze dla turysty zwiedzającego miejscowość będzie ta pierwsza z wyżej wymienionych budowli. Obiekt budowany był od roku 1887 do 1900, i to w zasadzie tylko dzięki upartemu góralowi czyli Jędrzejowi Kramarzowi. Ten Pan postarał się o wymagane zgody, uzbierał potrzebne pieniądze i materiały, sam zrobił projekt, pracował również aktywnie na budowie, a nawet wyrzeźbił pewną część części zaopatrzenia. Zrobił to po to, by ludzie mieszkający w Bukowinie mieli własny kościół i nie mieli już potrzeby chodzić na mszę do Białki Tatrzańskiej.