Wczasy w Białce Tatrzańskiej

W Białce Tatrzańskiej znajduje się atrakcja jaką jest REAL ESCAPE GAMES to zabawa stworzona na wzór gier komputerowych w stylu room escape czyli spróbuj wydostać się z pomieszczenia. Zawodnicy zostają zamknięci w normalnym pomieszczeniu w którym jest wiele zagadek i łamigłówek i to właśnie one dają nam dostęp do klucza który służy do wyjścia.

Zabawa przeznaczona jest dla kilku osób od 2 do 5. Na wyjście jest zazwyczaj godzina, a każda chwila wyścigu z czasem budzi prawdziwe emocje.Umiejętnie wykorzystujcie swój spryt, kreatywność, ale najbardziej działanie w drużynie i nie bój się wyzwań. Może być tak że jednak któraś z zagadek jest nieco bardziej skomplikowana, ale nie martwcie się. Gospodarz gry cały czas monitoruje Wasze poczynania i może nieco pomóc Twojej ekipie, jeżeli nie będziecie wiedzieli co dalej macie robić. Białka Tatrzańska noclegi Kapitalna rozrywka i emocje pełne wrażeń zapewnione.

Białka Tatrzańska to wieś podhalańska w południowej Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska, nad Białką oraz w ciągu drogi krajowej nr 49. Według danych z 31 grudnia 2012 r. sołectwo Białka Tatrzańska miało 2207 stałych mieszkańców.Lodowy Zamek to rozrywka która jest tak naprawdę ofertą Termy Bania i jest płatna dodatkowo. Białka Tatrzańska pensjonaty zapraszają. Najmłodsi do wymaganego wzrostu wejść mogą za mniej więcej 1 złotówkę a rodzice płacić za wejściówkę muszą tak około 10 złotych. Obiekt, jako że jest zbudowany z lodu działa w terminie, gdy warunki pogodowe dają na to szansę. To kapitalna frajda dla dzieciaków i warto z całego serca taką atrakcję polecić. Dostać się można na piętro albo do podziemi. Na budowli mieszczą się wyrzeźbione malowidła. w Białce Tatrzańskiej na budowli zauważyć można smoka, a gdy wyjdziemy na zewnątrz zobaczymy tron. W soboty i niedziele wystawiane było krótkie przedstawienie w którym rycerze robili bitwę na śnieżki. Polecamy naprawdę warto odwiedzić to miejsce z najmłodszymi. Klub Bania w Białce Tatrzańskiej to kapitalna muzyka na żywo, to szaleństwo taneczne do samego rana, bilard, gry i zabawy interaktywne, smaczne drinki robione przez naszych profesjonalnych barmanów i bardzo dużo innych rozrywek specjalnych. Białka Tatrzańska domki coraz modniejsze na Podhalu, oferują miejsca noclegowe. Jeżeli uważasz że po dniu pełnym rozrywek, zrelaksowany udasz się do łóżka, to na pewno będzie ciężko Ci się oprzeć aby nie spędzić kilku nocnych chwil w Klubie Bania.