Zapraszamy na Spektakl „DAMA bije KRÓLA…Szach MAT…!”

DAMA bije KRÓLA…Szach MAT…!” to najnowsza komedia z PLEJADĄ GWIAZD

W spektaklu rozgrywa się partia szachów, ale o wiele ciekawsza i interesująca jest „gra”, która rozgrywa się między głównymi bohaterami komedii. Kto bierze w niej udział? Zrzędliwy wdowiec Fred, jego syn Leonard, przyjaciel Walter oraz gosposia Rosalinda

Historia o starej przyjaźni, nowej fascynacji i drugiej młodości. Czy można zmienić zwyczaje starego żołnierza? Czy dokona tego kobieta? Co na nową fascynację ojca powie jego syn?
.
Fred żyje od lat w usystymatyzowanym schemacie. We wtorki rozgrywka szachów z Walterem. W środy wizyta syna Leonarda, z którym toczy ciągłe walki i stawia opór wszelkim jego propozycjom zmian niezdrowego życia. I do tego wszystkiego odwieczna walka z gosposiami.
Kobiety zatrudnione przez syna , Fred wykańcza w bardzo szybkim tempie. Nie chce by ktoś naruszał jego obszar i wtrącał w jego życie. Pewnego razu zjawia się gosposia, która wywraca jego życie do góry nogami

Plejada GWIAZD:
Maciej DAMIĘCKI, Marek SIUDYM, Joanna ŻÓŁKOWSKA, Kacper KUSZEWSKI, Roksana SZMIGIERO

Zapraszamy 14 października 2017 r. godz. 20:00
Scenie Teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu

Rezerwacja biletów: 533 509 857

Karpacz to wyjątkowo urokliwe górskie miasteczko w Karkonoszach które dostarcza  wielu niezapomnianych wrażeń. Karpacz to wymarzone miejsce zarówno do wypoczynku, relaksu jaki i do uprawiania różnych sportów i rekreacji. Z Karpacza wychodzi wiele szlaków turystycznych, które prowadzą w magiczne miejsca , a wśród nich znajduje się najbardziej uczęszczana trasa na Śnieżkę.