Noclegi w Solinie

Serdecznie zapraszamy do spędzania wolnych dni w Noclegi w Solinie.  Obiekt ofeuje:  – 2 pokoje z łazienkami  – 3 osobowe 

– 3 pokoje ze wspólną łazienką  – 2-4 osobowe 

Położenie  budynku  stanowi  idealną  bazę  wypadową  w  Bieszczady.

Doskonała  lokalizacja  pozwala  również szybko  dotrzeć  do  zalewu  Solińskiego  i Myczkowieckiego.

Solina jest niewielką miejscowością położoną w województwie podkarpackim, tuż obok Jeziora Solińskiego, czyli sztucznego zbiornika retencyjnego, który powstał na skutek spiętrzenie wód rzeki Solinki poniżej jej ujścia do Sanu. W latach 70. Solina niegdyś była siedzibą gminy, od 1999 pełni tę funkcję Polańczyk. Sama miejscowość jest niewielka, a potocznie tak samo mówi się o regionie turystycznym wokół Jeziora Solińskiego oraz o samym zalewie. Domki Solina nad zaporą centrum z pewnością słyszeliście o tym, jak ktoś mówi, że wybiera się na urlop „nad Solinę”.

Gmina Solina ściąga w swoje malownicze i zróżnicowane tereny licznych wczasowiczów. Odpoczniesz tutaj na plaży, na trasie spacerowej w Bieszczadach o zróżnicowanym stopniu trudności, na rowerze, na żaglach i w dobrym pensjonacie , jak w największym kurorcie. Solina ośrodki wypoczynkowe to idealna okolica na rodzinne wakacje, bo każdy spędzi tu taj czas tak, jak chce.