Karpacz – Karkonosze

Wybierając noclegi w Karpaczu turyści kierują się jakością oferowanych usług. Miasto leży w Sudetach Zachodnich, w dolinie rzeki Łomnicy. Istnieje tu wiele szlaków turystycznych, w tym także trasa na słynną Śnieżkę – najwyższy szczyt Karkonoszy. Każdego roku szczyt ten zdobywają miłośnicy górskich wędrówek.

Do wejścia na szlak zawsze trzeba dobrze się przygotować, zadbać o odpowiednie ubranie, obuwie, jedzenie ale przede wszystkim trzeba sprawdzać pogodę. Jedynymi z większych zimowych atrakcji poza stokami narciarskimi, które są świetnie przygotowane, są również lodowiska – całoroczne (ul. Gimnazjalna), Snowtubing – zjeżdżanie na pontonach (ul. Myśliwska), rynna snowboardowa czy Alpejski tor bobslejowy „Alpine-Coaster”. Planując noclegi w Karpaczu warto także sprawdzić jakie imprezy będą mogły odbyć się w terminie, a jest ich dużo, apartamenty Karpacz . Świetną atrakcją zarówno dla dzieci, dorosłych i seniorów jest wycieczka po Karpaczu i okolicy stylową kolejką turystyczną Karpacz – Express. Rodziny planujące noclegi w Karkonoszach często korzystają z noclegi pensjonaty Karpacz z wyżywieniem. Atrakcją związaną z przyrodniczymi walorami są z pewnością występujące tam wodospady.  Latem ścieżki rowerowe pozwolą poznać okolice miasta i jego centrum.

Każdy kto był w Karpaczu, śmiało również poleca Krucze Skały. Western City na Dzikim Zachodzie, znajdziemy tu również biuro Szeryfa, Sklep Kolonialny, Western Press. Karpacz miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Dla dzieci polecane są Karkonoskie Tajemnice ukazujące wiele ciekawostek na temat tego pasma górskiego. Oczywiście zimą to istny raj dla narciarzy oraz miłośników biegówek. Turyści szukają noclegi blisko wyciągu Karpacz . Liczne trasy biegowe pozwolą przekonać się jak pięknie jest tutaj.