Bukowina Tatrzańska położona u podnóża Tatr

Bukowina Tatrzańska leży na południu Polski,  u podnóża Tatr. Jest terenem wybitnie górzystym, zajmującym łączną powierzchnię 13.243 ha i położonym na wysokości 660-2499 m n.p.m. , obejmując tym samym najwyżej położone rejony polski.
Można stą udać się do najpiękniejszych zakątków: Morskiego Oka, Czarnego Stawu nad Morskim Okiem, Doliny Pięciu Stawów, Doliny Roztoki, Wodogrzmotami Mickiewicza i Siklawą.
To przede wszystkim świetne miejsce wypadowe w Tatry i Pieniny. Warto przyjechać podczas Góralskiego Karnawału zimą i w czasie Sabałowych Bajań latem. Noclegi usytuowane w malowniczo położonej Bukowiny Tatrzańskiej, która słynie z przepięknych widoków i krystalicznego górskiego powietrza. Na terenie gminy leżą Tatry Wysokie z takimi skarbami jak: Morskie Oko, Orla Perć, Świnica, Dolina Pięciu Stawów, Rysy i Wielki Wołoszyn.

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej położone w sercu malowniczej miejscowości, słynącej  z licznych wyciągów narciarskich, tras kuligowych, słynnych basenów termalnych oraz wielu karczm i restauracji wypełnionych gwarem i muzyką góralską. Atrakcyjność miejscowości podkreśla niepowtarzalne widoki Bukowiny Tatrzańskiej oraz Tatr, z Kasprowym Wierchem i Giewontem na czele. Od Zakopanego dzieli miejscowość zaledwie piętnaście kilometrów.

W samej Bukowinie Tatrzańskiej zorganizowanych jest wiele tras narciarskich, także sztucznie zaśnieżanych. Dzięki doświetlaniu można z nich korzystać po zapadnięciu zmroku. Trasy te obsługiwane są przez ponad 20 wyciągów narciarskich i kolejek krzesełkowych.

Osoby zmęczone uprawianiem narciarstwa mogą odpocząć korzystając z wielu atrakcji turystycznych:

– Tatry – najpiękniejsze polskie góry z takimi klejnotami przyrody jak Morskie Oko, Rysy, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Orla Perć, Świnica, Wielki Wołoszyn,
– Termy bukowiańskie – są centrum rozrywki d
– łatwe tereny spacerowe, gdzie podziwiać można niezapomniane widoki
– ścieżki dla kolarstwa górskiego,
– rafting
– restauracji z potrawami i atmosferą regionalną \

Miejscowość położona z dala od hałasu i zgiełku, blisko lasu co zapewnia turystom spokojny wypoczynek i obcowanie z naturą. Do dyspozycji posiadamy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i balkonami.

W niedalekiej odległości umiejscowiony duży kompleks narciarski o zróżnicowanym stopniu trudności. Na miejscu – instruktor narciarski z doświadczeniem prowadzi szkółkę narciarską

W bliskiej odległości:
– BASENY TERMALNE
-Ośrodek Jazdy Konnej
– wyciągi krzesełkowe:Rusiński, Małe Ciche, Jurgów, Czarna Góra, Białka Tatrzańska
-Morskie Oko, Wiktorówki, Kuźnice, Krzeptówki, Ludźmierz

Noclegi t w Bukowinie Tatrzańskiej gościom oferuje noclegi w pokojach z łazienkam

Oferuje:
pensjonaty, wille, apartamenty, kwatery prywatne, ośrodki wczasowe
– noclegi z wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacje, obiado-kolacje) na miejscu
– organizujemy kuligi i ogniska
– miejsce na grill i ognisko
–  tanie noclegi
– piękne widoki na panoramę Tatr

W pobliżu:
–  do wyciągów narciarskich
– blisko jacuzzi, basen, sauna, siłownia, bilard, ping-pong
– lasy pełne grzybów
– wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oddalona