Solina noclegi

Solina należy do jednej z najpiękniejszych miejscowości leżącej w samym centrum Bieszczad. To magiczne o wyjątkowo bogatej historii. Wiosną można podziwiać różne odcienie zieleni lasu i słuchać śpiewu ptaków. W lecie odpoczywamy nad jeziorem. Jesienią różnobarwne krajobrazy lasów powodują niezapomniane widoki połonin. Zimą okrywają się góry, lasy białym śniegiem.
Solina noclegi stanowi doskonałą bazę wypadową w Bieszczady.

Ponadto w pobliżu znajdują się liczne restauracje, cukiernie, dyskoteki, , oraz piaszczysta plaża i przystań wodna, rejsy statkiem po Jeziorze Solińskim. Dodatkowo znajduje się tu mnóstwo atrakcji dla dzieci. Można zwiedzić wnętrze zapory oraz wybrać się na wycieczkę zorganizowaną do Lwowa, na Słowację lub ciepłe Węgierskie baseny. Noclegi Solina jest idealnym miejscem wypadowym w Połoniny oraz głębsze rejony Bieszczad.

Z okien domków, pensjonatów, willi, apartamentów czy agroturystyki rozciąga się niesamowity widok na jezioro orza zaporę Solińską, Myczkowiecką, a także, lasy i góry, a czyste Bieszczadzkie powietrze gwarantuje spokojny i udany wypoczynek.

Bieszczady domki to oferta to idealna propozycja turystów, które chcą być blisko wszystkich atrakcji w Solinie. Położenie obiektu stanowi idealną bazę wypadową w Bieszczady

Solina domki letniskowe z widokiem na jezioro, las przygotowane na przyjęcie od 2 do 8 osób. W pobliżu znajduje się plaża, można wypożyczyć sprzęt wodny, a także skorzystać z rejsu po Jeziorze Solińskim. Deptak z pamiątkami, Euro Bunge, zjeżdżalnie dmuchane, wesołe miasteczko, park linowy dla dzieci, tyrolka itp. Organizowane są jednodniowe wycieczki do Lwowa.

a także wiele innych atrakcji tj .

*Zwiedzanie wnętrza zapory

*Rejsy statkiem po jeziorze Solińskim

*Kolejka wąskotorowa w Majdanie koło Cisnej

*Wędkowani

*Skansen w Sanoku

Solina noclegi oferujemy nowe całoroczne komfortowe domki, ośrodki wypoczynkow, apartamenty, wille, agroturystykę z kominkami w samym centrum Soliny .Czyste powietrze niepowtarzalny widok rozciągający się z okien, przepiękna panorama widokowagwarantuje spokojny i udany wypoczynek .Jest to najlepsze miejsce dla osób , które chcą być blisko wszystkich atrakcji w Solinie a jednocześnie wśród natury. Doskonała lokalizacja pozwala bardzo szybko dotrzeć do zalewu solińskiego , myczkowieckiego oraz na bieszczadzkie szlaki turystyczne.

A T R A K C J E :
Park linowy dla dzieci
Największa Tyrolka w Bieszczadach nad Zatoką Drewnianą n
Centrum Ekumeniczne i stadnina koni w Myczkowcach
Baseny
Wycieczki d
Loty Szybowcem w Weremieniu
Szczyty Gór w Bieszczach Tarnica- najwyższy szczyt (1246 m.n.p.m) i Halicz (1033 m.n.p.m)
Stoki narciarskie Gromadzyń i Laworta w Ustrzykach oraz Weremień w Lesku
Drezyna (rowery na torach) w Uhercach Mineralnych
Muzeum Przyrodnicze w Ustrzykach Dolnych
Sztygarka Hetmańska w Solinie www.sztygarka.com.pl/ -Najlepsze disco w Bieszczadach (500m)
Bieszczadzkie trasy rowerowe:
Wiejskie ZOO w Berezce
Jazda konna w bieszczadach
Wycieczki piesze po Bieszczadach; Tarnica, Połonina Wetlińska,Halicz, Połonina Caryńska, Mała i Duża Rawka, Kopa Bukowska, Bukowe Berdo,
Zagroda pokazowa żubrów w Mucznem.