Ośrodeki Wypoczynkowe w Karpaczu


mieści się w Karpaczu Górnym nieopodal Świątyni Wang.


Ośrodek wypoczynkowy położony jest w najwyższym punkcie Karpacza, na wysokości 885 m n.p.m co pozwala cieszyć się rześkim, górskim powietrzem.

Na terenie ośrodka można skorzystać z boiska do gry w piłkę siatkową oraz miejsca na grilla i ognisko. Zapewniamy miejsce parkingowe dla każdego z Gości.

Kto jeszcze nie wie, ten niech się dowie! Ilość miejsc ograniczona.

W skład ośrodka wchodzą :

Budynek „Smrek” z 2/3-osobowymi pokojami o wysokim standardzie, każdy z łazienką oraz dostępem do balkonu lub tarasu. Goście mają do dyspozycji wspólną kuchnię i jadalnię. W budynku znajdują się również pokoje dla 4-7 osób typu studio, składające się z 2 pokoi oraz łazienki i aneksu kuchennego

Budynek „Sosna”  z2/4-osobowymi pokojami z łazienkami

Domek „Jarzębina” z2 Studiami składającymi się z pokoju dla dzieci (2-os) i pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką . W budynku również pokój 2/3-osobowy z kuchnią i łazienką.

Domek „Wrzos” 4-osobowy, całoroczny, z aneksem kuchennym i łazienką. Idealny dla rodzin z dziećmi.


Organizuje

  • Zielone Szkoły
  • Małe przyjęcia okolicznościowe
  • Integracje
  • Przyjęcia Komunijne


Niedaleko ośrodka znajdują się:

  • nowoczesny plac zabaw dla dzieci wraz z kortem tenisowym
  • stok narciarski z wyciągiem
  • Karkonoski Park Narodowy wraz ze szlakami pieszymi w kierunku Śnieżki i Małego i Wielkiego Stawu
  • trasa biegowa dla narciarzy tuż przy ośrodku

Karpacza noclegi tanio to idealna baza wypadowa na górskie szlaki oraz kilkudniowy wypoczynek. Miasto oferuje szeroki wachlarz atrakcji. W zimie królują tu narciarze, oprócz świetnie przygotowanych stacji narciarskich i tras biegowych, można też wybrać się na wędrówkę po Karkonoszach. 

to idealna baza wypadowa na górskie szlaki oraz kilkudniowy wypoczynek. Miasto oferuje szeroki wachlarz atrakcji. W zimie królują tu narciarze, oprócz świetnie przygotowanych stacji narciarskich i tras biegowych, można też wybrać się na wędrówkę po Karkonoszach. 

W pobliżu:

– deptak

– aqua park

stok narciarsk

– grota solna,

– miasteczko westernowe

– tor saneczkowy Kolorowa.