Murzasichle wczasy

Do atrakcji organizowanych w Murzasichlu należą też kuligi, przejażdżki skuterami śnieżnymi i quadami. W lecie organizowane są imprezy plenerowe, wycieczki wozami konnymi, ogniska. Podczas kuligu można zatrzymać się w specjalnie przygotowanym miejscu, aby rozpalić ognisko i upiec kiełbaski. Noclegi w Murzasichlu Miejscowość dzięki licznym wyciągom jest doskonałym miejscem na wypoczynek w czasie ferii.

Latem także sporo się tu dzieje. Można pojeździć na rowerze i sprawdzić swoje dotychczasowe umiejętności. Do wyciągów dojeżdżają specjalne Skibusy – trzy autokary specjalnie przystosowane do przewozu narciarzy i ich sprzętu. Stoki są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone. Największy jest Ośrodek Narciarski Hajduk – to miejsce, które przyciąga pięknymi widokami i kameralnością.
W ośrodku działają 3 wyciągi narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności. Murzasichle noclegi blisko wyciągu są najczęściej poszukiwanymi miejscami noclegowymi. Bliskość miejscowości Małe Ciche dodaje atrakcyjności, można tu też pobiegać na nartach biegowych.