Murzasichle wczasy

Murzasichle położone jest na wysokości 1000 m n.p.m.  blisko od Zakopanego Stąd rozciąga się wspaniała panorama Tatr Polskich i Słowackich. Znajdują się tu wyciągi narciarskie. Zaletą Murzasichla jest spokój, cisza, czyste środowisko. Lasy bogate w owoce runa i wspaniały mikroklimat .

Murzasichle znajdującej  w Rowie Podtatrzańskim, w południowej części województwa małopolskiego. Wokół niej rozciąga się niepowtarzalny krajobraz na Tatry polskie oraz na słowackie, widok dostarcza wielu przyjemnych wrażeń. Panują tu świetne warunki narciarskie, działa w niej kilka wyciągów narciarskich, a ich stopień trudności jest bardzo zróżnicowany.

Noclegi w Murzasichlu to

– spokojne, ciche miejsce, blisko lasu, dobre warunki na spacer latem i zimą
– wyciągi narciarskie
– widoki na Tatry
– zimą możliwość zorganizowania kuligów
– basen, sauna

Najbliższe wyciągi narciarskie:
– Murzasichle
– Małe Ciche
– Nosal
– Bukowina Tatrzańska
– Zakopane
– Białka Tatrzańska

Noclegi w Murzasichlu położony jest w pobliżu zimowej stolicy Polski – Zakopanego w malowniczej miejscowości górskiej miejscowości w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego w bezpośredniej bliskości Tatr Wysokich i wszelkich atrakcji turystycznych i kulturalnych regionu.

Widok na całe Tatry od Giewontu po Hawrań. Bardzo łatwo dotrzeć w Tatry Wysokie, na Halę Gąsienicową, do Morskiego Oka oraz na Rusinową Polanę – Sanktuarium Maryjne w centrum Tatr.

Noclegi w Murzasichlu posiadają dogodne połączenie z Zakopanem. Oferuje pobyt wraz z wyżywieniem dla grup szkolnych, zielonych i białych szkół, wycieczek, grup zorganizowanych, gości indywidualnych oraz osób niepełnosprawnych

Noclegi z wyżywieniem tradycyjna, domowa kuchniaostosowane do pory roku z elementami kuchni regionalnej dostarczy energii na każdy dzień!

Pensjonaty, wille, ośrodki wczasowe organizują:
-Święta
-Sylwestra
-Wigilię
-Ogniska
-Kuligi

W pobliżu:
-kompleks narciarski Murzasichle
-wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i szkółki narciarskie.
-stacje narciarskich Małe Ciche, Bukowina Tatrzańska, Harenda, Galicowa Grapa

Pensjonaty, kwatery prywatne, domki, pokoje gościnne, ośrodki wypoczynkowe położony w bardzo miłym, spokojnym miejscu, na obrzeżu lasu, z dala od hałasu i miejskiego zgiełku. Zapewni to Państwu wypoczynek w ciszy i spokoju. Lasy bogate w owoce runa i wspaniały mikroklimat

Atrakcje:
– kompleks wyciągów narciarskich
– restauracj, pizzeria
– zabytkowy kościół
– wspaniały widok na panoramę Tatr
– lasy z bogatym runem leśnym

zapewnia możliwość aktywnego wypoczynku, dysponujemy:
– bilardem
– piłkarzykami
– tenis stołowy
– sauna
Na terenie całego obiektu zapewniamy naszym gościom szybki, bezpłatny internet bezprzewodowy. Zapraszamy grupy zorganizowane:
– Kolonie
– Zielone i białe szkoły
– Obozy
– Wycieczki szkolne
– Pobyty zakładowe
– Pobyty biznesowe
– Klientów indywidualnych.