Kościelisko wspaniałe miejsce na rodzinne wczasy w górach

Kościelisko to doskonałe miejsce na spędzenie urlop letnie lub zimowego. Znajdziesz tu noclegi w Kościelisko to wspaniałe miejsce na rodzinne wyjazdy. To coroczne miejsce wielu imprez kulturalnych. Organizowane tu wydarzenia nawiązują do tradycji. Kościelisko noclegi stanowi fantastyczną bazę wypadowa do zwiedzania Podhala. Miłośnicy rowerów znajdą tu ciekawe trasy , ukształtowanie terenu sprzyja lubiącym wyzwania i trudne podjazdy oraz zjazdy.

To piękna wieś ma charakter turystyczny, jest tu wiele miejsc noclegowych. Jest to dobre miejsce wypadowe na pobliskie szlaki. Latem i jesienią można posłuchać beczenia owiec. Zimą okrywa ją mieniący się w słońcu magiczny śniegowy puch. Będąc w Kościelisku warto wybrać się zobaczyć Polane Biały Potok, która najpiękniejsza jest wiosną, kiedy pokrywa ją gęsty dywan kwitnących krokusów.

Atrakcje W Kościelisk
-Wyciągi narciarskie 
-Wycieczki piesze i rowerowe (Dolina Małej Łąki, Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Sanktuarium na Krzeptówkach,  Dolina Strążyska, Dolina ku Dziurze, Dolina za Bramką, Dolina Białego, Droga pod Reglami, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku i Stary Kościółek itp)

W Kościelisku zlokalizowane są dwie największe doliny w Tatrach, określane też często jako najpiękniejsze – Dolina Kościeliska pełna rzadkich gatunków roślin oraz jaskiń.

Kościelisko kojarzy się także z pięknym wiosennym akcentem jaki jakim są krokus w dolinie Kościeliska.

Wybierając się na kilkudniowy pobyt w Kościelisku z rodziną na pewno aktywnie można spędzić tu czas. Bliskość miejscowość  Zakopane czy Chochołów gdzie znajduja się baseny termalne zyskuje na atrakcyjności. Widoki i klimat sprzyja szczególnie zapracowanym turystom. Trzeba przyjechać do Kościeliska i przekonać się jak ciekawa jest ta podhalańska miejscowość.