Białka atrakcje noclegi…

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Ośrodek posiada świetną lokalizację oraz jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie

Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Białka Tatrzańska noclegi blisko wyciągu posiada dużą bazę noclegową o róznym standardzie zakwaterowania. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Białka Tatrzańska noclegi domki tutaj poczujemy góralski klimat. Wybierająć Białkę zyskujemy dobrą lokalizację w samym sercu Podhala: z dala od zgiełku Zakopanego, lecz z dogodnymi połączeniami do wszystkiego, możliwość bliskiego kontaktu z naturą: ładne widoki zarówno z okna jak i okolicy, widokowe trasy spacerowe i rowerowe w lecie, a zimą dla lubiących narciarstwo biegowe, domki oddalone od najbliższych siedzisk ludzkich.

Okoliczne atrakcje:

– Termy Podhalańskie w Bańskiej-Szaflarach

  • wyciągi w Gliczarowie Dolnym z trasami o, w Czerwiennym Zakopane , Słowacja , – Pieniny, – Babią Górę i Turbacz widać z okna, – widokowa trasa przez Ząb na Gubałówkę- Szlak Papieski, – las .

Białka Tatrzańska kwatery prywatne niedaleko od Kotelnicy o wielkich walorach krajoznawczych, klimatycznych i turystycznych. Znakomite położenie z dala od głównej drogi, blisko rzeki Białki, duży teren rekreacyjny oraz bliskość lasu – to wszystko sprawia, że ktoś kto tu trafi, zawsze będzie wracał tu jeszcze wielokrotnie. Nasz dom doskonale nadaje się, aby spędzić w nim urlop, ferie, wakacje lub długi weekend. Organizuje wypoczynek dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych Wystarczy wspomnieć o bogatej bazie wyciągów z doskonale przygotowanymi trasami na Kotelnicy, jazdę na skuterach śnieżnych, czy kąpiele w wodach termalnych.