Zakopane noclegi w bezpośrednim otoczeniu Tatr

Zakopane jest siedzibą powiatu tatrzańskiego.  Jest drugim co do wielkości miastem Podhala po Nowym Targ

Położenie Zakopanego jest bardzo korzystne – znajduje się w Rowie Podtatrzańskim, graniczącym na północy ze wzniesieniami Gubałówki, na południu zaś z wysokim Tatrami. Noclegi Zakopane oferuje komfortowe miejsca noclegowe w centrum.

Główne deptaki w Zakopane  to Krupówki i Krzeptówki, będąc w mieście Zakopane  trzeba koniecznie zobaczyć Wielką
Skocznię na Krokwi.

Wspaniałą atrakcją Zakopanego jest możliwość wjazdu nowoczesną kolejką linową na Kasprowy Wierch. Wejście na Czerwone Wierchy, Giewont, Zawrat, obejście Doliny Pięciu Stawów,  Kozie Wierchy, Orla Perć oraz  Rysy.

Zakopane noclegi ulokowane są w bezpośrednim otoczeniu Tatr, o charakterze turystycznym i wypoczynkowym. Zakopane tętni życiem przez cały rok. W okolicy znajdują się całoroczne baseny termalne. Zakopane noclegi centrum większość turystów rozpoczyna zwiedzanie centrum miasta od wizyty na Krupówkach. To najbardziej reprezentacyjna ulica w mieście. Kolejnym punktem jest Gubałówka, z której ujrzeć można Giewont i cała panoramę Tatr.  Zakopane to też folklor, tutejsi górale kultywują i organizują wiele imprez tego rodzaju aby pokazać jak bardzo kochają swój region.