wczasy w Kościelisku

Zapraszamy na wczasy w Kościelisku w pięknym widokowym miejscu, z którego można podziwiać całe pasmo Tatr z Giewontem. Okolica bardzo cicha i spokojna, rzadko zabudowana.

Kościelisko noclegi to to idealne miejsce na wypoczynek w komfortowych warunkach oraz w miłej i rodzinnej atmosferze.
Dużym atutem miejscowości jest lokalizacja w bliskim sąsiedztwie górskich szlaków i stoków narciarskich. Do Krupówek dzieli kilko minutowa odległość  samochodem. W Koscielisku znajduje się znana stacja narciarska Polana Szymoszkowa oraz kąpielisko geotermalne.

Wokół domu rozciąga się duży teren zielony. Blisko jest las, drogi spacerowe  łatwe do przebycia na rowerach w lecie i na nartach biegowych zimą. W pobliżu znajdują się trasy rowerowe, szlaki turystyczne na GUBAŁÓWKĘ,DOLNY KOŚCIELISKIEJ,DOLINY CHOCHOŁOWSKIEJ. Są również zimowe trasy biegowe.Dla miłośników narciarstwa  polecamy stoki narciarskie;BIAŁY POTOK,WITÓW-SKI,POLANA SZYMOSZKOWA.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK DO KOSCIELISKA

Noclegi w Kościelisku znajdują się na pięknej, słonecznej Polanie Górkówka w podtatrzańskiej wsi Kościelisko, koło Zakopanego. Noclegi z  pięknymi widokami!

Od wschodu i północy na porośnięte lasem wzgórza, a na południu na całą panoramę Tatr Zachodnich z Giewontem na czele

Serdecznie zapraszamy pragnących odpocząć z daleka od miejskiego zgiełku oraz hałasu.

Oferujemy swoim Gościom komfortowe pensjonaty, wille, domki, pokoje gościnne, ośrodki wczasowe leżącące w pięknym zakątku gór w miejscowości Kościelisko obok Zakopanego.
Noclegi znajdują się w bardzo spokojnym oraz atrakcyjnym miejscuco daje spokój i idealne wręcz warunki na odpoczynek.
Urokliwa okolica i rozciągająca się przepiękna panorama Tatr są to atuty tego zakątku co pozwoli poczuć bliskość przyrody.

Znajdziecie to co w Tatrach najbardziej urzeka. Smrekowe lasy, szumiące potoki pozwalają zregenerować siły i odpocząć od codzienności.