Murzasichle pokoje w górach

Noclegi w Murzasichlu wybierają miłośnicy sportów zimowych. Wioska jest świetnie przygotowana zarówno dla narciarzy biegowych, są tu fajne trasy, dla skitourów czy snowboardzistów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najpopularniejsze są stacje Murzasichle-Ski oraz Hajduk, dysponują zapleczem gastronomicznym, wypożyczalnią sprzętu czy instruktorami, którzy w odpowiedni sposób pozwolą szybko pokochać narty. Są też mniejsze wyciągi, wszystkie dobrze przygotowane. Rodzinne noclegi w Murzasichlu to przede wszystkim wizyta w parku linowym – Satry Bór.
Dostępne są 3 różnorodne trasy dla dzieci i dorosłych:
1. Trasa Leśnych ludków – zbudowana została z myślą o najmłodszych.
2. Trasa Adventure – trasa przygotowana dla dzieci średniego wzrostu i dorosłych, doskonała dla tych, którzy lubią wyzwania , ale 10 metrów wysokości to dla nich za dużo.
3. Trasa Extreme – zawieszona na wysokości od 9 – 12 metrów nad ziemią. Przeznaczona jest dla starszej młodzieży oraz osób dorosłych. Na górnej trasie w jej końcowej części znajduję się dodatkowa, 12 metrowej wysokości ścianka wspinaczkowa, która umożliwia skorzystanie tylko z dwóch kończących trasę zjazdów. Stanowi również trasę zejściową dla osób rezygnujących ze zjazdów.
Ponadto w parku są: 3 kolejki tyrolskie, kilkadziesiąt przeszkód i mostów na wysokości, bezpieczeństwo i profesjonalizm, piękny teren w starym świerkowym lesie, mała gastronomia, dogodny dojazd, bezpłatny parking. W Murzasichlu działa aktywnie miejscowy Oddział ZP i zespół regionalny „Regle”, a przy Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjum działa zespół „Małe Bartusie” toteż przy okazji wiejskich imprez folklorystycznych można oko w oko zapoznać się z góralskim tańcem i śpiewem. Wieś należy do gminy Poronin w której wiele dzieje się zwłaszcza latem. Tu spotkać można cudowne widoki, które na długo zapadają w pamięci tylko po to aby tu wracać. Wieś należy do gminy Poronin w której wiele dzieje się zwłaszcza latem. Noclegi w górach wybierają rodziny z dziećmi, pozwala to poznać zwyczaje zwierząt, istnieje możliwość karmienia ich i dotykania. Każdego roku do tej niewielkiej wsi przybywa coraz większa liczba turystów, którzy pragną odpocząć podziwiając piękne widoki w spokojnym miejscu, a takim są Murzasichle. Murzasichle charakteryzuje się stosunkowo zwartą zabudową i typową dla tego regionu architekturą w stylu Górali Podhalańskich