Małe Ciche

Małe Ciche nie jest typową miejscowością turystyczną, narciarską i rowerową, niezależnie od pory roku Małe Ciche tętni życiem, warto tu przyjechać i poznać najpopularniejsze atrakcje miejscowości i regionu?
Leżąc w Termach  można patrzeć na panoramę Tatr Wysokich? Tak, to jest możliwe tylko w Termie Białka, kompleksie basenów termalnych, Saunarium i SPA, położonych w urokliwej Białce Tatrzańskiej. Małe Ciche noclegi z wyżywieniem oferuje wygodne pokoje z kuchnia regionalna

Terma Białka to idealnie wpasowany w podhalański krajobraz, obiekt geotermalny,  można liczyć tu na chwile wytchnienia  oraz  moc wodnych atrakcji takich jak karuzele wodne, zjeżdżalnie, armatki wodne, strefę zabawy z nianią, czy bogate zaplecze gastronomiczne.

Terma Białka podzielono na: Strefę Zabawy, Strefę Relaksu, Saunarium oraz SPA. Strefa Relaksu to królestwo harmonii, spokoju i odprężenia.  Strefa Relaksu w połączeniu z dobroczynnym działaniem wody geotermalnej, bogatej w odżywcze mikroelementy jest wprost idealnym miejscem dla seniorów oraz osób w czasie trwającej rekonwalescencji. . Idealnym dodatkiem do pobytu w basenach termalnych i Saunarium jest Aqua SPA, które dysponuje szerokim wachlarzem masaży, zabiegów na ciało oraz zabiegów kosmetycznych.

Wszystkich wybierających się na Podhale i będących już w górach z pewnością zainteresuje nowa aktywność Termy Białka.