Karpacz turystyczne miasto w Karkonoszach

Karpacz jest turystycznym miastem położonym w południowo zachodniej Polsce. Granice miasta kończą się na szczycie Sudetow – Śnieżce oraz na najwyższych partiach gór Karkonosze. Zarówno latem jak i zimą spotkamy tu wiele turystów. Karpacz noclegi tanio to głównie turystyka, wiele miejsc noclegowych w apartamentach oraz w willach w Karpaczu. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu w zimie Karpacz oferuje stoki narciarskie – w mieście oraz w kompleksie Kopa, na zboczach góry o tej samej nazwie. Latem aktywność w Karpaczu to przede wszystkim górskie wędrówki.

Dla aktywnychKarpacz oferuje : piesze szlaki turystyczne rowerowe szlaki turystyczne, aquapark i kręgielnia , tor saneczkowy, skocznia narciarska.

Atrakcje turystyczne: deptak w Karpaczu , Park Bajek, Western City – , Muzeum Zabawek, Muzeum Sportu i Turystyki, Karkonoskie Tajemnice, Park Dinozaurów, Sztolnie w Kowarach, Muzeum Miniatur w Kowarach.

Karpacz oferuje szeroką gamę zabiegów relaksacyjnych. Do Państwa dyspozycji: – basen – sauna fińska, – sauna , – tężnia solankowa, – wanna Spa – jacuzzi. Dodatkowo w Spa znajdzie się gabinet masażu oraz gabinet kosmetyczny

Noclegi zlokalizowane w bliskiej odległości od wszystkich szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich do głównego kompleksu pod Śnieżką i kilkanaście metrów od bogatego w atrakcje Hotelu Gołębiewski (w którym znajdują się m.in.: aquapark, kręgielnia, całoroczne lodowisko).